O programie

Grass into Gold to pilotażowy program firm Barenbrug i Dow Agro Science. Inicjatywa ta ma na celu pomóc rolnikom na całym świecie zwiększyć efektywność ich łąk i pastwisk. Z przyjemnością informujemy, że od tego roku program ten będzie dostępny również w Polsce.

W inicjatywie tej biorą udział gospodarstwa mleczne z całego kraju. Wybrani rolnicy, którzy opierają żywienie bydła na wysokiej jakości paszach objętościowych, przeprowadzą wspólnie z nami renowację użytków zielonych, a następnie pochwalą się wynikami tych prac.

Dzięki temu osoby, które zgłoszą się do programu, będą mogły bezpłatnie czerpać wiedzę i doświadczenie od polskich pionierów Grass into Gold.

Napisz do nas! Wypełnij formularz kontaktowy, opisz problemy na swoich użytkach zielonych, dołącz zdjęcia, a my prześlemy Tobie specjalny poradnik „Vademecum użytków zielonych czyli jak poprawić wydajność łąk i pastwisk”.

*Oferta ważna do wyczerpania zapasów

 logo_GrassIntoGold.jpg

  • Barenbrug Polska Sp. z o. o.
    ul. Sowia 15
    62-080 Tarnowo Podgórne Polska
  • Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o
    ul. Domaniewska 50A
    02-672 Warszawa

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie.

Nie czekaj dłużej, zadbaj o tereny zielone w Twoim gospodrastwie już dziś! Dołącz do programu