O nas

logo napis.bmp

The Royal Group Barenbrug jest globalną firmą nasienną z siedzibą w Holandii. Do dziś Barenbrug jest niezależną firmą rodzinną. Z ponad 100 letnim doświadczeniem, BARENBRUG zbudował międzynarodową reputację w oparciu o podstawowe wartości: innowacji, jakości, marketingu i partnerstwa. Świadomość, że populacja ludności na świecie w ciągu kilkudziesięciu lat wzrośnie do dziewięciu miliardów, nakłada na każde przedsiębiorstwo ogromną odpowiedzialność - które czy to bezpośrednio lub pośrednio uczestniczy w procesie produkcji żywności, żuźycia wody i emisji CO2. Barenbrug nie ucieka od tej odpowiedzialności, co więcej stramy się mieć znaczący wkład w ochronę środowiska, stawiając tę kwestię u podstaw naszej działaności.

logo DAS_new.jpg

Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Dow AgroSciences LLC z siedzibą w Indianapolis w USA, należącego do The Dow Chemical Company. Dow AgroSciences dzięki bardzo intensywnie prowadzonym pracom naukowo-badawczym jest jednym ze światowych liderów w opracowywaniu i wprowadzaniu na rynek środków ochrony roślin, produktów rolniczych oraz biotechnologicznych. Zatrudniamy ponad 8000 osób na całym świecie. Wartość obrotów przekracza 6 miliardów dolarów USA.
Historia Dow AgroSciences rozpoczęła się w roku 1989 od połączenia działów środków ochrony roślin firm Dow Chemical Company oraz Eli Lilly and Company, w wyniku którego powstała firma DowElanco. W roku 1997 Dow Chemical Company zakupiło 100% akcji DowElanco i w związku z tym od roku 1998 firma zmieniła nazwę na Dow AgroSciences.

  • Barenbrug Polska Sp. z o. o.
    ul. Sowia 15
    62-080 Tarnowo Podgórne Polska
  • Dow AgroSciences Polska Sp. z o.o
    ul. Domaniewska 50A
    02-672 Warszawa

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych na etykiecie.

Nie czekaj dłużej, zadbaj o tereny zielone w Twoim gospodrastwie już dziś! Dołącz do programu